PIĄTEK – 09.06.

#BombaBomba

Kiedy?     16:00 – 16:40

Gdzie?:        SMOK (Słubicki Miejski Ośrodek Kultury)

Co?        Teatr

Teatr Bomba Bomba działa od 2014 roku. Ma na swoim koncie kilka premier i wiele prezentacji.  «Wioska cudów» to nowy spektakl, który tak jak poprzednie powstał na bazie improwizacji. Jest spektaklem autorskim, a do powstania scenariusza zainspirowały aktorów autentyczne sytuacje z ich życia. W Wiosce cudów, gdzie wszystko ma swoje miejsce a każdy swoją rolę pojawia się problem. Co jest sposobem na to, by wspólnie, w zgodzie go pokonać. Czy wspólnota pozostanie wspólnotą, czy konflikt i podział będzie narastał ? Czy w zwykłej wiosce może wydarzyć się cud ?Aktorzy Teatru Bomba Bomba mają w swoich dokumentach orzeczenie o niepełnosprawności. Ale w teatrze takich orzeczeń nie ma. Teatr Bomba Bomba zaskakuje lekkością gry i talentem.

Tą piosenką artyści pożegnali nas rok temu, bardzo chcieliśmy zaprosić ich do siebie także w tym roku!

   

#LaHaine

Kiedy?     17:30 – 19:30

Gdzie?:        Kleist Forum Hinterbühne

Co?        Teatr muzyczny

#Wiek:od12 #Niemiecki #Francuski #3,50€

Przegląd nienawiści w wykonaniu „glanz&krawall“ z Berlina!                                                                                                                            Fotograf: Ingo Tesch

 

Lepiej nie bądźcie jak my i nasi poprzednicy. Ale żadnych śladów, żadnych, pisze Tucholsky w roku 1926 do przyszłych czytelników gazet, czyli do nas. Berliński kolektyw teatralny glanz&krawall ukazuje poprzez sztukę LA HEINE prognozę, która ma przestrzegać. Ta pierwotna emocja będzie ukazana poprzez muzykę i teatr mówiony.

 

 

#PokażSwójTalent

Kiedy?     20:00 – 21:30

Gdzie?:        Große Scharrnstraße 59 (przed WG-Bar)

Co?        Open-Air Show muzyczne

#Wiek:od12 #Polski #Niemiecki #WstępWolny

Słubice i Frankfurt nad Odrą rocks! – jest tutaj tak wiele talentów muzycznych… aż trudno w to uwierzyć. Show „Pokaż Swój Talent“ w kooperacji z UNITHEA#20 wychodzi na ulicę. Przyjdźcie i odkryjcie ukryte talenty w dziedzinie HipHop, Rock i Pop! O napoje alkoholowe zadba Frankfurter Brauhaus w kooperacji z WG-Barem.

Ten słodki występ na pierwszym Show w połowie 2016 roku był naszym osobistym Highlight!

                                                    

#ABELxWhiteFloor

Kiedt?     21:30 – 22:00

Gdzie?:        Große Scharrnstraße 59 (przed WG-Bar)

Co?        Open-Air Koncert

#Wiek:od16 #Polski # Niemiecki #WstepWolny

BÄM! Zaraz po Talentshow na scenie pojawi się raper ABEL pochodzący ze Słubic, a także zespół rockowy z Frankfurtu – WHITE FLOOR!

#HavanaAfterParty

Kiedy?     22:00 – 02:00

Gdzie?:        Havana Bar

Co?        Impreza

#Wiek:od18 #Polski #Niemiecki #International #WstępWolny

Czy trzeba coś tu jeszcze dodawać? Po koncercie impreza przenosi się do Havana baru gdzie będziemy bawić się z naszym ulubionym Kubańczykiem Osmanym i DJ`em niespodzianką z regionu!

Frankfurt (Oder) & Słubice